Urazy i schorzenia narządów ruchu są w obecnych czasach bardzo powszechne, dlatego wciąż rośnie zapotrzebowanie na lekarzy specjalistów w tym zakresie, czyli ortopedów i traumatologów. Poszukiwani są zarówno profesjonaliści od licznych chorób, ale również i schorzeń czy urazów mechanicznych. Biorąc pod uwagę trudność z dostępem do dobrego ortopedy w Warszawie, rozwiązaniem jest zespół ortopedów z kliniki specjalistycznej FORM. Grupa lekarska, którą tworzą najlepsi specjaliści ortopedii, prywatnie na warszawskim Bemowie niesie pomoc Pacjentom potrzebującym diagnostyki i efektywnego leczenia zachowawczego oraz operacyjnego.

Dobry ortopeda w Warszawie - kompetencja i doświadczenie

Zespół lekarzy ortopedii warszawskiej kliniki FORM to przede wszystkim najwyższej klasy fachowcy, którzy swoją wysoko specjalistyczną wiedzę podpierają wieloletnią praktyką w swojej dziedzinie i doświadczeniem w pracy. Pomoc, jaką można uzyskać dotyczy nie tylko chorób i zwyrodnień ręki czy nadgarstka, ale również w zakresie stawów kolanowego oraz skokowego, stopy, a kończąc na dolegliwościach ortopedycznych kręgosłupa. Problemy, z którymi pojawiają się Pacjenci, to efekt losowych urazów, nadmiernego wysiłku, przeciążeń sportowych, także następstwo niedoboru ruchu, będącego wynikiem pracy biurowej albo zdalnej. W grupie lekarskiej znaleźć można ortopedę dziecięcego, warszawskich specjalistów z zakresu ortopedii sportowej, czy rozpoznawalnych i pożądanych w Warszawie chirurgów ortopedów, którzy są w stanie przywrócić sprawność po najcięższych urazach.

Grupa najlepszych lekarzy ortopedów

Prywatny dostęp do lekarza specjalisty, np. dobrego ortopedy jest nie do przecenienia. Jakość, jaką oferują tak wybitni lekarze ortopedzi w naszej placówce, jak Maciej Klich, Filip Kucharczyk, Małgorzata Drwięga-Ostaszewska, Michał Dębiński, Wojciech Hytroś, Andrzej Zawadzki, Wojciech Ceran czy posiadający doświadczenie w narodowej kadrze bokserskiej i pływackiej dr Bernard Rabaniuk, to jednocześnie gwarancja skuteczności w rozpoznaniu dolegliwości, ich medycznej diagnostyce oraz odpowiednio ukierunkowanym leczeniu. Dołączając do tego aktywne wsparcie profesjonalnych fizjoteraputów (zobacz: fizjoterapeuta Warszawa), zespół ortopedów z warszawskiej kliniki FORM daje pewność i poczucie bezpieczeństwa. Sprawimy, że Pacjent, niezależnie od problemu, zostanie potraktowany z odpowiednią troską i pełnym zaangażowaniem w rozwiązanie jego dolegliwości.