Kompendium wiedzy

Kompendium wiedzy to zbiór przydatnych, poszukiwanych i fachowych informacji podanych w przystępnej formie a związanych z ortopedią, neurochirurgią i neurologią. Można tu znaleźć wywiady z naszymi lekarzami i terapeutami, opisy konkretnych chorób i dolegliwości oraz sposoby i metody ich leczenia. Zapraszamy!

Urazy i schorzenia narządów ruchu są w obecnych czasach bardzo powszechne, dlatego wciąż rośnie zapotrzebowanie na lekarzy specjalistów w tym zakresie, czyli ortopedów i traumatologów. Poszukiwani są zarówno profesjonaliści od licznych chorób, ale również i schorzeń czy urazów mechanicznych. Biorąc pod uwagę trudność z dostępem do ortopedy w Warszawie, rozwiązaniem jest zespół ortopedów z kliniki specjalistycznej FORM. Grupa lekarska, którą tworzą  specjaliści ortopedii, prywatnie na warszawskim Bemowie przyjmuje Pacjentów potrzebujących diagnostyki i leczenia zachowawczego oraz operacyjnego.

Ortopeda w Warszawie - kompetencja i doświadczenie

Zespół lekarzy ortopedii warszawskiej kliniki FORM to przede wszystkim specjaliści, którzy swoją wysoko specjalistyczną wiedzę podpierają wieloletnią praktyką w swojej dziedzinie i doświadczeniem w pracy. Przyjmujemy nie tylko w sprawie chorób i zwyrodnień ręki czy nadgarstka, ale również w zakresie stawów kolanowego oraz skokowego, stopy, a kończąc na dolegliwościach ortopedycznych kręgosłupa. Problemy, z którymi pojawiają się Pacjenci, to efekt losowych urazów, nadmiernego wysiłku, przeciążeń sportowych, także następstwo niedoboru ruchu, będącego wynikiem pracy biurowej albo zdalnej. W grupie lekarskiej znaleźć można ortopedę dziecięcego, warszawskich specjalistów z zakresu ortopedii sportowej, czy znanych w Warszawie chirurgów ortopedów.

Grupa lekarzy ortopedów

Prywatny dostęp do lekarza specjalisty, np. ortopedy jest nie do przecenienia. Lekarze ortopedzi w naszej placówce to Maciej Klich, Filip Kucharczyk, Małgorzata Drwięga-Ostaszewska, Michał Dębiński, Wojciech Hytroś, Andrzej Zawadzki, Wojciech Ceran oraz posiadający doświadczenie w narodowej kadrze bokserskiej i pływackiej dr Bernard Rabaniuk. Do tego oferujemy aktywne wsparcie naszych fizjoterapeutów (zobacz: fizjoterapeuta Warszawa). Niezależnie od problemu, traktujemy naszych Pacjentów z odpowiednią troską pełnym zaangażowaniem w rozwiązanie jego dolegliwości.

Telekonsultacje w trybie pilnym 24h

Specjalistyczne, zdalne porady dla pacjentów, którzy potrzebują pilnej konsultacji specjalisty ortopedy lub chirurga kręgosłupa w ciągu 24h.

*w dni robocze od godz. 8.00 do 20.00.