Neurolodzy
– Form Grupa Lekarska, Warszawa Bemowo

Neurologia jest tą dziedziną medycyny, która odpowiada za cały układ nerwowy. Biorąc pod uwagę niezwykłą złożoność zarówno centralnego, jak i obwodowego układu nerwowego, a także coraz szybsze tempo życia z licznymi czynnikami zagrażającemu zdrowiu, należy podkreślić, że neurologowie są jednymi z najbardziej pożądanych lekarzy specjalistów w Warszawie. Dodatkowo, przy ograniczonym dostępie do publicznej służby zdrowia, coraz częściej poszukuje się  fachowców w specjalistycznych, prywatnych klinikach.

Neurolog w Warszawie

Niezależnie od tego, w jaki sposób Pacjentów przyjmuje dany neurolog w Warszawie – prywatnie czy na NFZ, najważniejsze, żeby jego profesja podparta była nie tylko odpowiednim wykształceniem, ale także bogatym doświadczeniem. W przypadku kliniki FORM właśnie takim specjalistą jest dr Sławomir Mihułka. Jego wiedza zdobyta w trakcie nauki na Akademii Medycznej oraz rozwijana przez wiele lat na studiach podyplomowych, kursach, szkoleniach i sympozjach naukowych, zdecydowanie przydaje się w codziennej pracy. Oferujemy także porady od neurologa dziecięcego w Warszawie.

Neurolog Warszawa - zakres usług

Zakres specjalistycznych usług, jaki można uzyskać u neurologa warszawskiej kliniki FORM jest bardzo szeroki. Pacjenci mogą skonsultować się w zakresie takich dolegliwości, jak m.in. szeroko pojęte bóle, zaburzenia czucia, zawroty głowy. Co więcej,  opieka neurologa oferowana w klinice obejmuje także poważniejsze choroby na tle neurologicznym, jak padaczka, stwardnienie rozsiane, polineuropatie o różnym pochodzeniu, choroba Parkinsona, Alzheimera, a także choroby mózgu i schorzenia powstałe w wyniku udaru. 

Telekonsultacje w trybie pilnym 24h

Specjalistyczne, zdalne porady dla pacjentów, którzy potrzebują pilnej konsultacji specjalisty ortopedy lub chirurga kręgosłupa w ciągu 24h.

*w dni robocze od godz. 8.00 do 20.00.