Podolodzy
– Form Grupa Lekarska, Warszawa

Podolog w Warszawie

Potrzebujesz pomocy, bo zmagasz się z dolegliwościami, takimi jak bolące odciski, kurzajki, haluksy, czy wrastające paznokcie? Odczuwasz obrzęk, masz trudności z chodzeniem? A może po prostu chcesz zadbać o wygląd swoich stóp? Jeśli szukasz podologa w Warszawie, zapraszamy do Kliniki FORM Grupa Lekarska na Bemowie! Znajdziesz tu doświadczonych specjalistów, którzy pomogą Ci zadbać o to, aby Twoje stopy były zdrowe i zadbane!

Podolog Warszawa Bemowo - specjaliści w Klinice FORM

Zdarza się, że zaniedbujemy swoje stopy. Nie przykładamy dostatecznej wagi do ich wyglądu oraz nie przejmujemy się drobnymi odciskami. Ewentualną grzybicę leczymy domowymi sposobami. A często są to problemy nawracające, zwłaszcza jeśli źle zdiagnozowane lub niedoleczone. Warto zgłosić się do dobrego podologa! Umów się na konsultację ze specjalistą w FORM. Po dokładnym wywiadzie i ewentualnych, potrzebnych badaniach, zdiagnozuje on Twoje dolegliwości i dopasuje indywidualne leczenie. Gwarantujemy Ci profesjonalne podejście i miłą atmosferę – poczujesz się naprawdę zaopiekowany. Pamiętaj, że podologia to nie tylko leczenie typowo stóp – nie zawsze zdajemy sobie sprawę, ale problemy ze stopami mogą przynosić nam bóle bioder, kolan, czy np. mogą odpowiadać za wady postawy. Nasi lekarze specjalizują się w podologii ortopedycznej, więc zadbają o Ciebie kompleksowo.

Czym zajmuje się podolog ortopedyczny?

W naszej Klinice działamy holistycznie. Dzięki rozbudowanej kadrze lekarzy, diagnostyka podologiczna jest połączona z konsultacjami z ortopedą i fizjoterapeutą. Oferujemy nie tylko leczenie zachowawcze, ale także leczenie operacyjne. Zajmujemy się oczywiście dolegliwościami najczęściej spotykanymi, takimi jak haluksy, deformacje palców, płaskostopie, odciski, modzele, bóle ścięgna Achillesa, stopa cukrzycowa, czy pękające pięty. Ale podolog ortopedyczny w naszej Warszawskiej klinice zajmie się także mniej popularnymi schorzeniami oraz skomplikowanymi urazami mechanicznymi. Chirurgia stawu skokowego i stopy to jedna z naszych specjalizacji. Dzięki dokładnym badaniom i konsultacjom dostosujemy terapię oraz ewentualną rehabilitację.

Więcej o tym, co wchodzi w skład konsultacji podologa ortopedycznego, przeczytają Państwo w zakładce podologia. W razie pytań można skontaktować się z nami telefonicznie lub w placówce stacjonarnej – ul. Świetlików 3, Warszawa Bemowo.

Telekonsultacje w trybie pilnym 24h

Specjalistyczne, zdalne porady dla pacjentów, którzy potrzebują pilnej konsultacji specjalisty ortopedy lub chirurga kręgosłupa w ciągu 24h.

*w dni robocze od godz. 8.00 do 20.00.