Profil

Kamil Kurczyński – ZnanyLekarz.pl

Dr Kamil Kurczyński – specjalista z dziedziny ortopedii

Lekarz — specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Absolwent II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizację odbył w Klinice Traumatologii i Ortopedii Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie. W swojej praktyce koncentruje się przede wszystkim na leczeniu urazów i powikłań w okolicy ręki, zespołów uciskowych nerwów obwodowych kończyn górnych oraz chorób ścięgien. Dr Kurczyński jest aktywnym uczestnikiem specjalistycznych kursów i konferencji w Polsce i za granicą, w czasie których nieustannie poszerza swoją wiedzę teoretyczną i umiejętności operacyjne. Ortopeda Kamil Kurczyński jest także autorem wystąpień i publikacji naukowych. Posługuje się językiem angielskim.

Specjalizacje

Dr Kurczyński zajmuję się profilaktyką i leczeniem nabytych oraz wrodzonych nieprawidłowości w działaniu i budowie narządu ruchu człowieka. Leczy bardzo szerokie spektrum urazów i patologii kości oraz stawów, obejmujących zarówno złamania jak i zwichnięcia, skręcenia oraz stłuczenia.

Wykonuje następujące operacje i zabiegi:

  • leczenie operacyjne złamań kończyn górnych
  • leczenie operacyjne urazów wielomiejscowych
  • leczenie operacyjne urazów stawów i ścięgien
  • protezoplastyka w obrębie stawów kończyn górnych i dolnych

Praktyka

  • Specjalizacja w Klinice Traumatologii i Ortopedii Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie.
  • Starszy asystent w Klinice Traumatologii i Ortopedii Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie.
  • Starszy asystent SPSK im.prof.Adama Grucy CMKP na oddziale Replantacyjno-Rekonstrukcyjnym oraz w Ogólnopolskim Serwisie Replantacyjnym.
Telekonsultacje w trybie pilnym 24h

Specjalistyczne, zdalne porady dla pacjentów, którzy potrzebują pilnej konsultacji specjalisty ortopedy lub chirurga kręgosłupa w ciągu 24h.

*w dni robocze od godz. 8.00 do 20.00.