Coraz więcej osób pracuje na co dzień przy komputerach. Wielogodzinny siedzący tryb pracy może prowadzić do uciążliwego bólu pleców, karku, a nawet licznych schorzeń czy chorób. Fizjoterapia niezbędna jest również w przypadku zapalenia stawów, problemów układu oddechowego, a także sercowo-naczyniowego. Jeśli szukasz dobrego fizjoterapeuty w Warszawie, warto skorzystać z usług oferowanych przez zespół lekarzy z kliniki specjalistycznej FORM Grupa Lekarska. Dzięki doświadczeniu i pasji w wykonywaniu zawodu, mogą przynieść pacjentowi szybką ulgę w bólu, a także pomóc w powrocie do pełnego zdrowia i sprawności. 

Jedni z najlepszych fizjoterapeutów w Warszawie? Tylko klinika FORM!

Specjalistyczna klinika FORM to miejsce zrzeszające wybitnych i doświadczonych specjalistów z zakresu fizjoterapii. Świadczenie usług na najwyższym poziomie możliwe jest wyłącznie dzięki zgranemu zespołowi profesjonalistów w tej dziedzinie. Warto pamiętać, że korzystanie z usług osoby, która nie znajduje się na liście krajowej izby fizjoterapeutów (w skrócie KIF) grozi pogorszeniem stanu zdrowia, a nawet paraliżem. Wszyscy fizjoterapeuci z warszawskiej kliniki FORM mają odpowiednie uprawnienia do wykonywania tego zawodu.

Jaki fizjoterapeuta w Warszawie - Bemowo?

Zespół specjalistów zrzeszonych w naszej klinice wyróżnia się nie tylko doświadczeniem i wiedzą, ale i zaufaniem jakie wzbudza u pacjentów. W naszych szeregach znaleźli się tacy fizjoterapeuci jak: Daniel de Laurans specjalizujący się w terapiach pooperacyjnych, Paweł Cegłowski z międzynarodowymi specjalnościami terapii manualnej MT i OM, a także Maciej Jabłoński specjalista fizjoterapii pooperacyjnej w chirurgii ortopedycznej i neurochirurgii, czy Krzysztof Zagórski, który jest trenerem funkcjonalnym i sportowym. Pracuje tu również specjalista z blisko 40-letnim doświadczeniem, czyli warszawski fizjoterapeuta Andrzej Cybulski oraz Mateusz Wyszyński – leczący bóle kręgosłupa i stawów obwodowych. Damskie grono zasilają trzy absolwentki Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego z tytułem magistra, czyli Katarzyna Chechlińska, Paulina Siebierańska oraz Ada Paterek. 

Jeśli masz pytania odnośnie naszych fizjoterapeutów, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub do naszej placówki – ul. Świetlików 3, Warszawa Bemowo.

Zobacz także informacje o innych specjalizacjach: