Coraz więcej osób pracuje na co dzień przy komputerach. Wielogodzinny siedzący tryb pracy może prowadzić do uciążliwego bólu pleców, karku, a nawet licznych schorzeń czy chorób. Fizjoterapia niezbędna jest również w przypadku zapalenia stawów, problemów układu oddechowego, a także sercowo-naczyniowego. Jeśli szukasz fizjoterapeuty w Warszawie w klinice specjalistycznej FORM Grupa Lekarska znajdziesz takie usługi oferowane przez zespól lekarzy. Doświadczenie i pasję w wykonywaniu zawodu wykorzystują na co dzień w swojej pracy.

Fizjoterapeuci w Warszawie w klinice FORM

Specjalistyczna klinika FORM to miejsce zrzeszające specjalistów z zakresu fizjoterapii. Warto pamiętać, że korzystanie z usług osoby, która nie znajduje się na liście krajowej izby fizjoterapeutów (w skrócie KIF) grozi pogorszeniem stanu zdrowia, a nawet paraliżem. Wszyscy fizjoterapeuci z warszawskiej kliniki FORM mają odpowiednie uprawnienia do wykonywania tego zawodu.

Jaki fizjoterapeuta w Warszawie - Bemowo?

Zespół specjalistów zrzeszonych w naszej klinice wyróżnia się doświadczeniem i wiedzą. W naszych szeregach znaleźli się tacy fizjoterapeuci jak: Daniel de Laurans specjalizujący się w terapiach pooperacyjnych, czy Krzysztof Zagórski, który jest trenerem funkcjonalnym i sportowym. Damskie grono zasilają trzy absolwentki Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego z tytułem magistra, czyli Katarzyna Chechlińska, Paulina Siebierańska oraz Ada Paterek. 

Jeśli masz pytania odnośnie naszych fizjoterapeutów, można skontaktować się z nami telefonicznie lub w naszej placówce – ul. Świetlików 3, Warszawa Bemowo.

Zobacz także informacje o innych specjalizacjach:

Telekonsultacje w trybie pilnym 24h

Specjalistyczne, zdalne porady dla pacjentów, którzy potrzebują pilnej konsultacji specjalisty ortopedy lub chirurga kręgosłupa w ciągu 24h.

*w dni robocze od godz. 8.00 do 20.00.