Chirurdzy kręgosłupa
– Form Grupa Lekarska, Warszawa

Schorzenia i urazy w obrębie kręgosłupa, które mogą potrzebować interwencji operacyjnej, wymagają skierowania się do najlepszego specjalisty chirurga kręgosłupa. Kręgosłup stanowi na tyle złożoną konstrukcję, powiązaną ściśle zarówno z układem ruchowym, jak i nerwowym, że wszelkie dolegliwości wpływające na komfort życia i możliwość normalnego funkcjonowania, ale i poważne jednostki chorobowe, powinny być leczone przez profesjonalistów. Taką właśnie pomoc uzyskać można w klinice FORM, gdzie na warszawski Bemowie funkcjonuje profesjonalny zespół lekarski specjalistów od kręgosłupa.

Chirurg kręgosłupa w Warszawie - Bemowo

Świadczenie usług diagnostycznych i leczniczych na najwyższym poziomie możliwe jest wyłącznie przy odpowiedniej kadrze najlepszych lekarzy specjalizujących się w chirurgii kręgosłupa. Dobry lekarz musi budzić nie tylko zaufanie Pacjenta, że ten trafia w odpowiednie ręce, ale i dawać pewność, że poprawna diagnoza prowadzić będzie do zastosowania odpowiedniego leczenia. Grupę lekarską chirurgów kręgosłupa z kliniki specjalistycznej FORM tworzą specjaliści z doświadczeniem i praktyką w najlepszych ośrodkach lekarskich i naukowych w Polsce i na świecie. Dr Paweł Wichrowski, Jakub Mocarski, dr Bernard Rabaniuk, dr Marcin Niedźwiecki oraz dr Tomasz Niedźwiecki, to jedni z najlepszych lekarzy “od kręgosłupa” w Warszawie, którzy w tej specyficznej sferze ortopedii i traumatologii chcą nieść pomoc każdemu potrzebującemu.

Zespół specjalistów - pomoc w bólu i chorobach kręgosłupa

Zespół lekarski chirurgów kręgosłupa z warszawskiej kliniki specjalistycznej FORM, specjalizuje się w szeregu dolegliwości i chorób. Poprawnie postawiona diagnoza i odpowiedni dobór leczenia operacyjnego dają szansę Pacjentom na uzyskanie ulgi w bólach kręgosłupa, urazach mechanicznych, złamaniach, zwyrodnieniach, deformacjach, a nawet w przypadku zmian onkologicznych, niejednokrotnie z koniecznością zastosowania implantów. Tak szeroki zakres specjalizacji dotyczy wszystkich odcinków kręgosłupa, od kręgosłupa szyjnego przez piersiowo-lędźwiowy, aż po urazy kości ogonowej. Interwencje operacyjne podejmowane w zależności od zdiagnozowanego schorzenia mogą być małoinwazyjne, urazowe, ale także poważniejsze z dostępem przednim, bocznym, a nawet tylnym do kręgosłupa, więc tym bardziej wymaga to najwyższej jakości opieki medycznej.