Profil

Mgr Tomasz Łopatka – podolog ortopedyczny

Tomasz Łopatka – absolwent Wydziału Nauk o Zdrowiu Akademii Medycznej w Poznaniu na kierunkach Zdrowie Publiczne i Fizjoterapia. Ukończył także Podyplomowe Studium Zarządzania w Opiece Zdrowotnej na Akademii Medycznej i Ekonomicznej w Poznaniu. Jest autorem publikacji, uczestnikiem kursów, szkoleń i konferencji podologicznych w Polsce i za granicą – także w roli prelegenta i wykładowcy.

Podolog Tomasz Łopatka swoje bogate doświadczenia praktyczne zdobywał pracując dla renomowanych firm, placówek i gabinetów medycznych w Polsce. Jest konsultantem opiniującym prototypy obuwia polskich firm obuwniczych. Z sukcesem zarządza projektem FootHelp zajmującym się konsultacjami podologicznymi, diagnostyką komputerową, leczeniem zachowawczym oraz profilaktyką schorzeń stóp i produkcją wkładek ortopedycznych. W codziennej praktyce wykorzystuje własny system wkładek ortopedycznych ECO.

Dowiedz się więcej o Podologii Ortopedycznej.

Specjalizuje się w:

  • konsultacjach pacjentów z zakresu dysfunkcji oraz schorzeń stóp i ich oddziaływania na cały układ ruchu oraz postawę ciała,
  • projektowaniu i wykonywaniu wkładek do butów poprawiających komfort, wkładek korekcyjnych oraz sportowych,
  • profilaktyce Zespołu Stopy Cukrzycowej u pacjentów diabetologicznych,
  • specjalistycznej diagnostyce komputerowej w zakresie biomechaniki kończyn dolnych.
Telekonsultacje w trybie pilnym 24h

Specjalistyczne, zdalne porady dla pacjentów, którzy potrzebują pilnej konsultacji specjalisty ortopedy lub chirurga kręgosłupa w ciągu 24h.

*w dni robocze od godz. 8.00 do 20.00.