Informacje dotyczące funkcjonowania kliniki podczas pandemii COVID-19

Wpis zaktualizowano: 26.03.2021

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom oraz potrzebom naszych Pacjentów, zdecydowaliśmy się na uruchomienie usług medycznych pozwalających zadbać o zdrowie oraz bezpieczeństwo w trakcie panowania pandemii koronawirusa. Zapraszamy do korzystania z następujących usług medycznych:

Rehabilitacja stacjonarna

(z zachowaniem surowych procedur sanitarnych)

Od 1 czerwca wprowadzamy następujące zmiany:

1.) Przywracamy zabiegi fizykoterapii (tylko jako uzupełnienie do wizyty fizjoterapeutycznej; brak możliwości wykupienia samego zabiegu fizykoterapii).

2.) Powracamy do dotychczasowego model działania: wizyta 40 min. terapii indywidualnej + do 40 min. ćwiczeń/zabiegów. Przed każdą wizytą stanowisko pracy jest dezynfekowane.

3.) Wprowadzamy limitu osób: w każdym pomieszczeniu (sali do fizjoterapii) przebywać może maksymalnie 1 pacjent na 20 m2 powierzchni pomieszczenia.

Informacje na temat procedur sanitarnych!

Status: Dostępne

Konsultacje ze specjalistami
stacjonarnie w klinice

Status: Dostępne

Bezpłatne konsultacje fizjoterapeutyczne​

Zmagasz się z przewlekłym bólem? Rozpoczynasz aktywność fizyczną po długiej przerwie? A może po prostu chcesz profilaktycznie zadbać o swoje stawy i mięśnie? Skorzystaj z bezpłatnych, indywidualnych konsultacji u jednego z naszych fizjoterapeutów. Zapraszamy!​

Więcej informacji

Status: Dostępne

Telekonsultacje

Zapraszamy do korzystania z usługi telefonicznych konsultacji medycznych z naszymi specjalistami  neurochirurgii, ortopedii oraz neurologii

Dowiedź się więcej!

Status: Dostępne

Procedury sanitarne:

W najwyższej trosce o Państwa zdrowie oraz bezpieczeństwo, wdrożyliśmy w naszej klinice surowe procedury bezpieczeństwa sanitarnego:

 

  1. 1. Wszyscy pracownicy kliniki są zobligowani do noszenia maseczek chirurgicznych, przyłbic ochronnych oraz rękawiczek gumowych.
  2. 2. Przed procesem rejestracji pacjent jest poddawany badaniu temperatury ciała oraz zobowiązany jest wypełnić ankietę dotyczącą stanu zdrowia.
  3. 3. Na sali rehabilitacyjnej może przebywać maksymalnie 1 pacjent na 10 m2 powierzchni pomieszczenia.
  4. 4. Pacjent podczas rehabilitacji jest zobowiązany do przebywania w maseczce.
  5. 5. Takie przedmioty jak terminal płatniczy, czy długopisy są dezynfekowane po każdym użyciu. 
  6. 6. Wszystkie powierzchnie użytkowe oraz sprzęt rehabilitacyjny w klinice są dezynfekowane na bieżąco (przed i po użyciu)
  7. 7. Harmonogram wizyt jest ustalany tak, aby minimalizować wzajemne kontakty Pacjentów oraz fizjoterapeutów. Między wizytami przewidziany jest czas na dezynfekcję pomieszczeń oraz sprzętów.
  8. 8. Przebywanie osób towarzyszących w klinice jest niedozwolone.
  9. 9. W nocy klinika jest gruntownie sprzątana oraz dezynfekowana.