Jakub Mocarski

Chirurgia kręgosłupa

Dr Jakub Mocarski – Ortopeda - Chirurg Kręgosłupa – Warszawa

Profil

Jakub Mocarski – ZnanyLekarz.pl

Dr Jakub Mocarski – chirurg kręgosłupa

Lekarz – specjalista ortopedii i traumatologii narządów ruchu. Absolwent Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku lekarskim. Dr Mocarski ma bardzo bogaty dorobek edukacyjny zebrany w czasie licznych staży podyplomowych na oddziałach ortopedycznych, traumatologicznych i ratunkowych. Odbył roczny staż w Middlemore Hospital w Auckland na Nowej Zelandii. W 2019 roku zdał egzamin specjalizacyjny z ortopedii i traumatologii narządów ruchu oraz uzyskał tytuł specjalisty CEM Ortopedii i Traumatologii Narządów Ruchu. Posiada liczne certyfikaty udziału w kursach, seminariach i publikacjach w Polsce, USA, Holandii, Szkocji i we Włoszech.

Dr Jakub Mocarski specjalizuje się w chirurgii kręgosłupa. Jest członkiem zespołu lekarskiego kierowanego przez dr Rafała Górskiego w szpitalu w Grodzisku Mazowieckim.

Przynależność do stowarzyszeń
naukowych i medycznych:

  • PTOiTr – od 2012
  • AO Spine – od 2015
  • North American Spine Society – od 2015

Operacje
i zabiegi zespołowe

Dr Mocarski przeprowadza również operacje w ścisłej współpracy z innymi specjalistami. Są nimi dr Piwowarski oraz dr Wichrowski. Takie operacje prowadzone są przez wymienionych lekarzy wspólnie lub przez wybranego z nich po zespołowej, drobiazgowej konsultacji. Dzięki temu pacjenci mogą skorzystać z najwyższej specjalistycznej wiedzy i doświadczenia w skróconym czasie związanym z oczekiwania na zabieg lub operację.