Trenerzy Reha Pilates
– Form Grupa Lekarska, Warszawa

Trenerzy Reha Pilates - Warszawa Bemowo

Problemy z kręgosłupem czy przewlekłe bóle pleców nie muszą oznaczać wyłącznie rehabilitacji lub fizjoterapii. Świetne efekty może przynieść także tzw. reha pilates! Są to specjalne, prowadzone przez profesjonalistów zestawy usprawniających kręgosłup ćwiczeń, które nie tylko poprawią jakość życia pacjenta, ale wpłyną również pozytywnie na jego samopoczucie i wygląd sylwetki.

Szkoła zdrowego kręgosłupa, czyli pilates reha

Czym wyróżnia się autorski projekt kliniki FORM, jakim jest Szkoła zdrowego kręgosłupa? Pilates reha prowadzony w formie programu terapeutyczno-ćwiczeniowego ma charakter zarówno profilaktyczny, jak i rehabilitacyjny. Pomoże on nie tylko złagodzić ból, ale także zadbać o sprawność fizyczną, a nawet dobrą formę psychiczną. Co ciekawe, są to ćwiczenia nie tylko na kręgosłup i plecy, ale również usprawniające mięśnie dna miednicy, mięsień wielodzielny, poprzeczny brzucha czy przeponę. W przeciwieństwie do klasycznego pilatesu, który prowadzony jest najczęściej w klubach fitness, pilates reha odbywa się pod kontrolą doświadczonych trenerów

Trenerzy reha pilates w klinice FORM

Specjalistyczna klinika FORM w Warszawie zrzesza w swoich szeregach profesjonalnych trenerów reha pilatesu. Uczestnictwo w zajęciach pomaga pacjentom zrozumieć własne ciało i pozbyć się szkodliwych nawyków związanych zarówno z poruszaniem się, jak i spoczynkiem, np. siedzeniem przy biurku. Projekt prowadzą pasjonujące się tym tematem trenerki – Sonia Wieczorek, Edyta Sańko, a także Natalia Mlekicka, które służą swoją wiedzą i doświadczeniem. Nad wszystkim czuwają jedni z najlepszych lekarzy – dr Paweł  Lis oraz dr Grzegorz Adamczyk, a konsultacje przeprowadzają pracujący w klinice FORM fizjoterapeuci. Szkoła zdrowego kręgosłupa, wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt rehabilitacyjny znajdujący się w klinice, jest dostępna dla każdego pacjenta, po uprzedniej rejestracji.

Telekonsultacje w trybie pilnym 24h

Specjalistyczne, zdalne porady dla pacjentów, którzy potrzebują pilnej konsultacji specjalisty ortopedy lub chirurga kręgosłupa w ciągu 24h.

*w dni robocze od godz. 8.00 do 20.00.